Vyhlídka Hladnovská

Vyhlídka Hladnovská - Váš nový domov - prodej bytů v Ostravě
Volejte +420 774 774 184
 
Lokalita a okolí   NOVINKA: Virtuální prohlídky nabízených bytů! Nabídka bytů

Projekt HLADNOVSKÁ VYHLÍDKA - byty do osobního vlastnictví

Město: Ostrava

Ostrava je největším městem Moravskoslezského kraje a 3. největším městem České republiky. poloha města: výhodná a strategická poloha, vzdálenosti: Praha-360 km (hl. město ČR), Vídeň-310 km , Brno-180 km - státní hranice s Polskem cca 10 km severně od městského centra, hranice se Slovenskem je vzdálena 60 km jihovýchodním směrem.

Město Ostrava a celý Moravskoslezský region se stává zajímavým pro naše i zahraniční investory díky svému dynamickému růstu a rozvoji. Tento fakt byl korunován vysokým zájmem investorů na největším mezinárodním veletrhu pro developery i uživatele komerčních realit Expo Real v Mnichově 2007.

Lokalita

Najděte si nás na mapě: klasická mapa okolí | Letecká mapa okolí

Slezská Ostrava

"Místo k životu" "Vaše nové bydlení" "Vyhlídka-Váš nový začátek"

Pro realizaci projektu byla vybrána a získána jedna z nejlepších a nejžádanějších lokalit pro kvalitní bydlení v rámci Ostravy.

Jedná se o bydlení v klidném a příjemném prostředí, na jednom z nejvýše položených míst ve městě. Slezská Ostrava spojuje dobrou dosažitelnost centra města a výbornou občanskou vybavenost. Všechny důležité instituce, školy (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ) obchody, služby, lékaři, místa kulturního a sportovního vyžití, jsou dosažitelná v okruhu do 600 m.

V posledních letech zažívá městský obvod Slezská Ostrava bouřlivou proměnu, kdy dochází k rekonstrukci okolního domovního fondu a rovněž budování v oblasti služeb obyvatel, což zásadně mění tuto část města a přidává jí na atraktivitě.

Stručná charakteristika lokality:

  • vynikající dopravní dostupnost , autem do centra-do 5min
  • snadná dostupnost MHD, vzádlenost zastávky do 50m
  • možnosti blízkých sportovních aktivit:aquapark, tenisové kurty, park (Komenského sady),
  • veškerou občanskou vybavenost (mateřská školka,škola,gymnázium,magistrát,zdravotní péče,obchody)